FourFriends, Par suņiem

Barības izvēle alerģiskiem un jutīgiem suņiem ->

Jutīgs kuņģis?

Mūsdienās daudziem suņiem ir ļoti jutīga gremošanas sistēma.Kuņģa jūtīgums var izpausties dažādos veidos, un suņu īpašniekiem vienmēr būs grūti saprast, kas tieši izraisīja alerģisko reakciju. Biežāk sastopamās problēmas var būt nieze, acu asarošana, iekaisušas ausis un kuņģa problēmas.Piemēram, caureja vai gāzu veidošanās. Iespējams, jums ir tādas šķirnes suns, par kuru ir zināms, ka tas ir jutīgs, un jūs vēlaties novērst šīs problēmas.

Detektīvdarbs

Ja jūsu sunim rodas alerģiska reakcija vai jutīgs kuņģis, noskaidrot tās cēloni var būt īsts detektīva darbs. Jūs varat pieņemt, ka alerģiju izraisa kāda apkārtējā vide (piemēram, pelējums sēnīte, ērces, ziedputekšņi) vai kāda pārtikas sastāvdaļa. Ja jums ir aizdomas par jutību, kas saistīta ar pārtiku, tā gandrīz vienmēr ir atkarīga no olbaltumvielām, tādā gadījumā to var atklāt un kontrolēt.

Izslēgt olbaltumvielu avotus

Piemēram, ja jūsu suns ir ēdis barību, kuras pamatā ir vistas olbaltumvielas (gaļa), izvēlieties barību bez vistas olbaltumvielām.

Ideāls risinājums ir piemērot tā saukto eliminācijas diētu jūsu sunim. Citiem vārdiem sakot, izslēgt no viņa uztura dažādus olbaltumvielu veidus pa vienam. Šim nolūkam lieliski noder pārtikas produkti, kas satur tikai dzīvnieku olbaltumvielas (monoproteīnus). Zviedru ražotājs FourFriends piedāvā MonoProtein barību suņiem bez graudiem. Ir trīs veidi - Lamb (Jēra gaļa), Salmon (Lasis) un Venison (Brieža gaļa). Tie ir salīdzinoši neparasti olbaltumvielu avoti, ar kuriem jūsu suns, iespējams, iepriekš reti ir saskāries, tāpēc šos pārtikas produktus var izmantot, lai pārbaudītu, vai jūsu sunim nav paaugstinātas jutības pret vistas olbaltumvielām.

Novērtēšana

Pēc tam, kad suns astoņas nedēļas ir ēdis jauno barību, varat novērtēt, vai simptomi ir izzuduši - nieze utt. Piemēram, jūs varat viņu "provocēt", dodot vistas gaļu, lai redzētu, vai nieze atkal uzliesmo. Ja tā ir, vienkārši izvairieties no visa, kas satur vistas gaļu, visu atlikušo suņa mūžu. Mājputnu taukskābes barībā nevar izraisīt alerģiju suņiem, ja vien taukos nav olbaltumvielu. FourFriends izmanto tikai vistas taukus, kas nesatur olbaltumvielas.
Vistas tauku pievienošana receptēm ir būtiska, jo tie ir lielisks omega taukskābju avots, kas ir svarīgas suņu ādas un kažoka veselībai. FourFriends izmanto hidrolizētas vistas aknas kā papildu barības vielu avotu. Šajā sakarā ir lietderīgi zināt, ka hidrolizētas gaļas izejvielas nevar veicināt paaugstinātas jutības attīstību. Konkrētāk, hidrolīzes procesa rezultātā tiek pārrautas peptīdu saites starp aminoskābēm, un suņa organisms hidrolizētu gaļu neatpazīst kā olbaltumvielu.

Ja ir kuņģa darbības traucējumi

Ja gremošanas sistēmas darbība ir nelabvēlīga un jūsu sunim ir spēcīga gāzu veidošanās vai bieža caureja, iespējams, ir laiks apsvērt citu, maigāku barības veidu ,nevis to, ko jūsu suns ēda līdz šim. Mēs parasti suņu īpašniekiem iesakām izvēlēties formulu ar rīsiem, kas ir pārbaudīts ogļhidrātu avots un ir saudzīgs jutīgam kuņģim. Arī šķiedrvielu avotam var būt liela nozīme zarnu veselības uzlabošanā. Ņemot to visu vērā, esam izveidojuši jaunu recepti ar tītaru gaļu un rīsiem, kas varētu būt lielisks risinājums suņiem ar jutīgu kuņģi.

Ievērojiet dienas pārtikas devu

Vēl viena bieži sastopama problēma ir tā, ka suņu īpašnieki mēdz pārspīlēt marķējumā norādīto barības daudzumu. Viņi vēlas, lai viņu suns pieņemtos svarā vai palielinātu muskuļu masu. Taču pastāv risks, ka gremošanas sistēma kļūst pārslogota un barības vielu uzsūkšanās kļūst mazāk efektīva. Turklāt pārdozēšanas gadījumā rodas lielāks izkārnījumu daudzums nekā parasti un bieži vien rodas šķidri izkārnījumi.

Pārdozēšanas rezultātā var netikt sasniegts vēlamais svara pieaugums, un tā vietā jūsu suns cietīs no gremošanas traucējumiem un aptaukošanās. Tāpēc uzmanīgi izpētiet ieteicamo barības daudzumu dienā, ņemot vērā jūsu suņa svaru, lai nedotu pārāk daudz barības. Atkāpēm no ieteicamā daudzuma jābūt saprātīgās robežās - plus vai mīnus 20% , atkarībā no suņa aktivitātes.

Sazinieties ar savu veterinārārstu

Ja jutīgums saglabājas un negatīvi ietekmē suņa ikdienas dzīvi, jāvēršas pie veterinārārsta. Šādā gadījumā, lai palīdzētu jūsu četrkājainajam draugam, ir nepieciešams speciālista novērtējums, medicīniskā izmeklēšana un, iespējams, medikamentu vai speciālā veterinārā barība.

Saņem bezmaksas barības paraudziņu pēc izvēles

Neesi pārliecināts, vai tavam sunim attiecīgā barība garšo? Saņem bezmaksas barības paraudziņu ->

Vai ir palikuši kādi jautājumi?

Tie ir bijuši noderīgi padomi par suņu jutīgumu, kas ir plaša un interesanta tēma. Ja jums joprojām ir jautājumi, lūdzu, rakstiet mums vai zvaniet pa tālruni 25 460 800, un mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu.

Barība alerģiskiem suņiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *